HAKKIMIZDA

Sedi Ailesi

Sedi Tarihçesi

1985 yılından itibaren mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız , müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.Toplam 2700 metrekarelik alanda üretim faaliyetlerinisürdüren SEDİ Mobilya son teknoloji makina parkuruyla sizlere kaliteli ürün zamanında teslim sloganıyla üretimine devam etmektedir.Fabrikamızdaki mağazamızda üretim yelpazemiz olan Yatak ve Yemek Odalarımız sergilenmektedir. Hızlı teslim süreci, müşterilerimizin Sedi Mobilya’yı tercih etmelerinde en önemli etkenlerden biridir.

Araştırma-Geliştime (AR-GE)

Araştırma-Geliştime (AR-GE) departmanımız sektördeki modern tasarım ve gelişmeleri takip ederek odak noktamız olan; Sedi Mobilya olarak model ve tasarımlarımızın trend marjini içinde en iyiye ulaşmaktır .Standart ürünlerimizin yanında, müşterilerimizin isteklerine görede özel tasarımlarımları sağlayabilmektedir.

Sektörümüzde, ürünlerimizde, süreçlerde, hizmetimizde, kalite anlayışımızda tüm kalıpların üzerinde kendi kurallarımızı yaratarak ve sıra dışı yöntemler kullanma riskini alarak başarıya ulaşıyoruz.

Gücümüze güç katan kullanıcılarımız, bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve ekibimiz ile birlikte yenilikçi, fark yaratan ve yaşama anlam katan bir markayız.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart